Zítra

3. února 2012 v 20:49 |  Chaos
Jak se mi sakra povedlo říznout se klávesnicí do prstu? Krvácím.
Poslouchám "Pyramids Babylon" od Theatre of Sheep, nádhernej brain wash. Krásně to mate. Šťárá se to v temnejch koutech mojí už tak temný hlavy. Spřízněné duše existují. Někoho takovýho jsem našla. Ale nikdy neviděla...
Zítra.
Zítra je zbytečný slovo. Žádnej přechod mezi dny není. Jen když spíme. Všechno se stalo dneska.
Prokriste co to melu.
Ale je to vlastně pravda.
Dneska jsem se narodila. Dneska byl velkej třesk. Dneska zahynuli dinosauři. Tenhle den je zatraceně dlouhej, zajímalo by mě kdy skončí?
Mám unavený nohy, ale mám potřebu utíkat. Však víte.
Dopadá na mě něčí stín. Stíny. A já se strachuji že z nich nikdy nevykročím. Je to všechno v nás. Ustupte, ať se můžu vzpamatovat. Přemýšlet. Nevidím přes vás. Máte tak krásný záda. Zakecala jsem se s kytkou. Předstírám lepru, jen abych se vyhnula všedním tvářím. Všedním řečím. Všedním dnům.
Ch ch ch changes, zpívá David Bowie.
Změny člověk potřebuje, jen se musí rozhodnout jestli jsou pro něho dobré nebo špatné. Většinou je ale při výběru slepý. Já se ale už dávno rozhodla, a slepá jsem rozhodně nebyla. Naopak, tak ostrý vidění jsem nikdy neměla. Je to špatné. Profackujte mě někdo. Potřebuju probrat. Nakopla jsem se jablkem. Vitamíny, pff.
Zase vidím výtah, střechu, město, noční nebe, SVOBODU. Co se to se mnou stalo? Jako malá jsem nebyla o nic jiná. O nic významější. Pak jsem narazila na jednu malou holčičku, první nejlepší kamarádství. Jůůůůůů. Někdo nám ho ukrad. Pátrám po příčinách. Zkoumám svojí vlastní psychiku. Jako hrát si s dynamitem. Vybuchlým.
Ten Bowie se mi fakt zamlouvá. Cítím se malátná když ho poslouchám. Však víte.
Blogery jsem dřív odsuzovala, ale ono je to skvělý. Baví mě psát, baví mě prohlížet si blogy jiných a náležitě to komentovat.
,,Všechno souvisí se vším."
Odpověděla jednou matikářka nějakýmu šprťouchleti které bylo v rozpacích z toho že mu nevycházel příklad. Ta věta mě zaujala. Přišla mi důležitější než nějakej debilní příklad kterej stejně nevyužiju. Dumala jsem nad tím. Ona je to dokonce i pravda. I matikářka dokáže říct něco k zamyšlení. Všechno souvisí se vším.
Všechno souvisí se vším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camilla Dickless. (z ganja ráje) Camilla Dickless. (z ganja ráje) | Web | 4. února 2012 v 18:32 | Reagovat

tvý články jsou něco neskutečnýho. cítím se při nich, jak kdyby mi někdo přežmoulal část myšlenek z mojí vlastní hlavy.

2 Bigimo M.K. Bigimo M.K. | E-mail | 6. února 2012 v 18:16 | Reagovat

kdybych nevěděla ,že to nepíšu,myslela bych si že jsem to já.je hezké vědět že nejsi sám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama