Peklo bude naším rájem.

7. dubna 2012 v 21:46 | Kim |  Chaos
Táhněte s těma Velikonocema sakra. Ten kdo chce ať si je slaví, ale ať z toho vynechaj chudáky lidi co se tomu chtěj vyhnout. Barvit pitomý vajíčka který si stejně nikdo nevezme, protože lidi preferujou chlast. Od devíti od rána poslouchat nezvaný, tlustý vidláky smrdící po hnoji a slivovici kteří celej svůj život zasvětili krmení slepic a sledování televizních novin. Všechny bych je hnala do měst, do světa, aby se vzpamatovali.
Proč mě rozčiluje taková prkotina do háje?
Už ani ty prázdniny si nedokážu užít. Už jenom vidim jak všichni budou báááááásnit o těch parádních prázdninách na který si stejně moc nepamatujou. Ty bych taky hnala!
Dneska zase na mě vlezlo něco divnýho. Stála jsme s hlavou opřenou o zeď a bědovala. A bědovala.
Moje emko se rozhodlo to věčný pendlování mezi "domovem" a domovem ukončit, takže mi bylo nařízeno ať si sbalim saky paky a vrátim se. No a jsem tady. A nevim co si mám myslet. Výhled z okna je sice lepší, ale jinak je mi tak nějak prázdně. Spíš naštvaně. Jsem naštvaná na sebe, a nevim proč.
Já nevim vůbec nic. Díkybohu.
Nevim co se děje ve světě. Nevim co teď "letí". Nevim vůbec nic o tom se děje v týhle naší vládě ačkoliv o tom každej mluví. Mě tyhle prasečinky prostě nezajímaj. Bohovi poděkuji.
Jednou po sto letech jsem si doma jako zvukovou kulisu pustila (promiňte mi to) Óčko, a vůbec jsem nevěděla o co tam sakra jde. Představovala jsem si různý lidi jak seděj u těch svejch laptopů a tuhle "muziku" si stahujou a následně poslouchají. A ten poslech si užívají stejně tak jako když já poslouchám třeba Nirvanu. A nedokážu to pochopit. A štve mě to. Je mi z toho až smutno. A štve mě že mě to štve.
Poslední dobou když jdu napříč městem a vidim ty věčně zahořklý, uspěchaný retardovaný opice ve středním věku tak je mi smutno. Vždycky si říkám že ať udělám cokoliv, dopadnu stejně jako tihle lidi. Moje cesta doprovázená stresem a depresemi povede za penězma a luxusem, kterýho se stejně nikdy nedočkám. Budu bydlet v králíkárně vedle hlučnejch sousedů. Večer přijdu z práce nasraná, přečtu si noviny, sežeru nějaký plechovkový jídlo a půjdu se uložit k spánku provázeným nočníma můrama plnýma neúspěchu, nesplněných snů a veřejnýho ponížení. A nejhorší na tom je, že se to fakt stane. Doopravdicky doopravdy. Mám z toho hrůzu.
Ale mám takovej divnej pocit. Že se stane něco obrovskýho. Že se na mě řítí jakási pomyslná lavina.
Z tý naší měsíc trvající partičky uvěznený za mříží už všichni opadli. Zbejvám já. Hmmhmmhm.
Ten slavnostní pocit když zaklapnu knížku, zírám do zdi a snažím se si to všechno přebrat. Když je mi z toho až jakoby smutno.
Ty myšlenky co vám tikaj v hlavě když vám vlastní emko sdělí, že našlo vaše pokusy o "básničky" a řekne že jsou dojemné.
Proč tomu jen nevěřím. Zase mě chce zatáhnout k tomu pidlookýmu psychoušovi kterej žije otázkama jako "co doma, co škola?". A já nikam nepůjdu. To radši už fakt zešílim, jakože k tomu poslední dobou daleko nemám. Tralala.
Snažím se obejmout zeď. Válim se na schodech. A nadávám a nadávám. Hledám souvislosti. Snažím se pochopit. Nenene.
Hnusí se mi pohled na slunečnej den, páč si vždycky uvědomim že si takovej den neumim užít. Že se všichni zase budou rozplývat nad tím že je "konečně vedro, musíme někam odpoledne nebo večer jít, bude prdel, bude to legen...počkej si..dární a blablablablabalabaalabla"
To chce sestrojit nějakej lacinej stroj času a tohle nechutný období plnýho napětí ve vzduchu přeskočit.
Tybláho on už je duben.
Proč tomu jen nevěřím?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Otrávenej skřet Otrávenej skřet | Web | 8. dubna 2012 v 12:03 | Reagovat

Já tuhle "realitu" taky absolutně nestíhám. Nevím, jestli mi to vážně vadí, nebo jestli se mi to jen chce ignorovat. Izoluju se od světa plnýho červivejch nýmandů, nebaví mne se dívat na jejich zničený životy. Natož se dívat na světový problémy shrnutý do jednotvárnýho přehledu v televizi. Chmp. Proč bych měla poslouchat hitovky, když existuje Johann Sebastian Bach, či Vivaldi. To, co se teď poslouchá, to, čemu se říká "moderní hudba", nemá pořádnou melodii ( a když jí má, tak se akorát pořád dokola opakuje, díky remixu), text a smysl. Nejde si hudbu užít, nejde o kumšt, ale o totální lobotomii sponzorovanou státem.

2 Satine Satine | Web | 9. dubna 2012 v 10:32 | Reagovat

Dnešní hudba jde taky mimo mě. Vždycky když někdo něco pouští a zeptá se mě "Znáš to?", tak s úsměvem odpovím "Ne, já neznám nic." A je mi to docela fuk, já si budu poslouchat svoje starý dobrý (mnohdy už rozpadlý) kapely a ostatní ať si dělaj co chtěj.

3 Jane Jane | Web | 9. dubna 2012 v 12:45 | Reagovat

Velikonoce jsou dementní. Naštěstí je úspěšně ignoruju už několik let.

4 Someone Invisible Someone Invisible | Web | 9. dubna 2012 v 19:54 | Reagovat

Jo, dnešní hudba i móda de mimo mě... Politika mě docela zajímá, což je taková zoufalá snaha bejt v obraze a neuzavřít se ve svym světě úplně, abych nezešílela...
Tak u mě se střídá melancholie a deprese s děsivou veselostí... Je to příšerný, protože ty přechody nejsou pozvolný, ale prudký...
Jet někam hodně daleko. Od míst, který vyvolávaj tyhle hnusný pocity. Pocity bezmoci, nicotnosti, malosti, nevědomosti, melancholie...
Člověk nic neví. Všechno se stejně dycky ututlá...
Já mam Velikonoce docela ráda, protože se vidim s lidma, který sou fajn a je to jeden z mála okamžiků, kdy mám lepší vzath s matkou (poté, co se přiopije)... Jinak mě barvení vajíček baví...

5 bludickka bludickka | Web | 10. dubna 2012 v 7:39 | Reagovat

Proti velikonocům vůbec nic nemám. Baví mě hrát si s vajíčkama :) Je to takový tvoření, aspoň trochu něco jinak z týdenního a měsíčního stereotypu. Letos jsem se pokoušela udělat i mazanec a aspoň ty chvíle byly trošku svátečnější a příjemnější :) Jinak s těma tvýma vyhlídkama do budoucnosti souhlasím. Nedovedu si představit nějakou kdovíjak světlou a úžasnou budoucnost. Ale snažím si říkat, že vše je o úhlu pohledu, o přístupu. Že když změním svůj pohled na život bude se mi žít mnohlem líp, ale není to nejjednodušší.

6 Lemonita Lemonita | 12. dubna 2012 v 16:21 | Reagovat

Zajímavej článek. Všechny jsou zajímavý.... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama