V hluboké nemysli.

18. května 2012 v 16:32 | Kim |  Chaos
Ztrácím schopnost vnímat události a následně je zpracovávat. Proklouzávaj mi mezi prsty jako písek na pláži plné odpadků. Chvíli mě sice něco na duši zaškrábe jako ty otravný cedulky na trikách, ale pak to zase ztratím a já dělám svoje obvyklý věci. Žeru, čumim na bednu, žeru, čtu si, žeru a zase žeru.
Mám chuť někoho poprosit aby mě přetáhl špalkem po hlavě. Tak silně abych utrpěla vážné poškození mozku. Je to tak dědičné.
Cítím ty hnusný změny. Nechci je cejtit. Chci aby mě zavřeli někam do mrazícího boxu a čekali až tam úplně znecitlivím a nakonec zdechnu. Aby mě pak rozporcovali, nacpali do igelitek a prodávali to po všech těch Kauflandech a Globusech, kde by si to rozebrali ti po slevách hladoví důchodci.
Nic se nedá popsat. Nic nedokážu definovat. Nejde to. Nevnímám, já vůbec nevnímám. Tohle není léčení, to je vymejvání mozku. Nic ve mě není, nedokážu nad ničím přemýšlet, nedokážu myslet v obrazech, je to strašně zničující. Jediný, co takřka cejtim, je lítost nad sebou samotnou, což je největší hnus všech hnusů, ta sebelítost.
Už mě nezajímaj lidi. Neserou mě, ani mě netěší. Všichni pořád všechny jen pomlouvaj a já jediná nikdy nevím co vlastně říct. Asi jsem z toho vyrostla nebo co já vim co. Všechny něco sere, všichni na sebe křičej, jen já se pousmívám jak duševně zaostalá. Všichni se dohadujou o správným řešení a takových sračkách, ale já se v duchu snažím přijít na význam snu, který se mi ten večer zdál. Nic, nic.
Jediná věc, která se mě za poslední dobu celkem dotkla, je celkem čerstvá. Ještě z ní sálá teplo mládí. Zkrátka šlo o ústeckej Miladafest kam jsem původně měla jít, ale nakonec z toho, jak jinak, sešlo. Ty kapely tam mě nezajímaly, vlastně ani nevím proč mě to tak strašně sere.
Počkat, už vím.
Objevila jsem novej cit. Neni tak novej. Je vlastně celkem dost starej. Neni ani nijak intenzivní. Vlastně vůbec. Jde jen o jakousi formu okořenění už tak prázdnejch myšlenek, ale prostě tak nějak. Týká se jednoho stvoření, který vždycky když vidim, mám jakousi prapodivnou radost a nervózu. A právě to stvoření se má dneska na Miladafestu pravděpodobně zjevit. A mě strašně mrzí že ho zase strašně dlouhou dobu nespatřím, teda jestli vůbec.
Neni to nijak intenzivní.
To je teda asi jediná "událost", která se mi do tý hlavy tak nějak z části dostala. Jinak se cejtim prázdně. Prázdno jak ve mě, tak všude kolem. Nikdo v okolí se se mnou bůhvíjak zahazovat nechce. Dřív mě to strašně mrzelo, teď když nad tím přemýšlím, jen tupě vejrám.
A taky se mi zdaj strašně živý sny. Nejdřív o narkomanovi kterýho jsem znala, koupal se v bazéně a vypadal příšerně. Ještě hůř než jak normální narkomani vypadají. A já se za něj styděla, snad se ho i bála. Pak se kolem mě seskupili všelijací psychiatři a začali mlejt blbosti typu "trauma z dětství, jak moc ho máte ráda, dostaneme ho na léčení, pomůžeme vám."
A ten "plavec" opravdu začíná vypadat tak, jak si ho pamatuju. Snad i líp.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Delorah Delorah | Web | 18. května 2012 v 16:38 | Reagovat

Tak u konce sem brečela.. A to s tím, nikdo v okolí se se mnou buhvijak zahazovat nechce je blbost. Teda nechci ti nijak v ničem odporovat, ale já si aspoň myslím, že jo.

2 Satine Satine | Web | 18. května 2012 v 17:07 | Reagovat

Prázdno. To je vždycky nejhorší, necítit už prostě nic. Lepší deprese, smutek, nasranost, ale hlavně ne prázdnota. Pokus se to všechno nějak ve zdraví přežít, je to hodně debilní rada, ale na jinou se asi nevzmůžu.

3 Otrávenej skřet Otrávenej skřet | Web | 18. května 2012 v 20:12 | Reagovat

Sebelítost je pofidérní cit. Nutnost. Prázdnota a sebelítost, je to o ničem, jako mlha v mozku, jako voda v kloubech a tak.

4 Camilla Dickless. Camilla Dickless. | Web | 23. května 2012 v 13:59 | Reagovat

ježíš, prázdnota. kolik plnejch slov se v tomhle vyblitým pocitu skrývá...a tys je tak nádherně popsala.
a o tom stvoření mě musíš povědět víc..no tak snad zase někdy na chatu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama