Fuj

17. srpna 2012 v 20:07 | Kim |  Chaos
Myš-medvěd se mi snaží něco říct, ale furt nedokáži rozluštit co. Abych ho uklidnila, tak si ho před sebe posadím a začnu hrát na kytaru. Sice se to nedá vůbec, ale VŮBEC poslouchat, ale on poslouchá. A tak jako kouká. Zase mu skočím kolem krku, do očí se mi hrnou slzy, ale jsem zticha. Jsem tak ráda že jsem ho našla.
Co mi zvýšili dávky antidepresiv tak se chvíli zdálo všechno tak nějak.. no, lepší bych neřekla, spíš jsem byla netečná a bylo mi to svinstvo nějak fuk. Hulení mi nescházelo, chlastání už vůbec ne. Teď bych nejradši spořádala celej jeden gram, spořádala plato oxazepamu a zapila flaškou červenýho. Já tak myslim jen na sebe. Možná tak ještě na mrňavou, opravdu mrňavou hrstku lidí se kterejma se cejtim tak trochu dobře, ale jinak ostatním spíš ubližuju a nijak mě to nesere. Spíš se tím bavím, protože jsou to vlastně lidi úplně blbí a já jim to jen ukazuju. Je to taková primitivní zábava.
Asi je to nějaká nepojmenovatelná krize. Jsem v krajním věku. A přesto fňukám jak čtyřicetiletý feministky. Dosrává mě moje maličkost a méněcennost, zároveň se však cejtim fakt důležitě. Přitom mám vlastně v hlavě fakt bordel, nevim kdo jsem a jakej je svět okolo. Přijde mi to všechno jako nějaká opona která se má zvednout. A za ní bude docela jinej děj, docela jiný místo a docela jiná hlavní role.
Ale teď jsem tady, v špinavym a trapnym městě zasazeným mezi nekončícími kopci. Zjišťuji, že nemám ani na posraný lístky na autobus. Nemám prachy ani na výbavu do školy, která k mýmu zděšení se přibližuje víc a víc, nemám ani na ten peroxid kterej sem si chtěla nalejt na hlavu a bejt in, nemám ani na ty blbý cigára, což mě taky začíná srát. Nemám na sladkosti, kterou jsou teď mojí jedinou obživou. Nežeru prakticky nic jinýho než sladký. Ale zhubla jsem čtyři kila, ale to je mi fuk. Řikala jsem si jak jsou mi peníze ukradený, protože jsem vždycky těch pár drobnejch po kapsách měla, ale teď úplně zmizely. Téměř zase nevylejzám domu (proč taky, když ani na autobus nemám a pěšky je to kurva daleko). Zase ztrácim nitky kontaktů se světem, sere mě to ale tak co. Plavu v kaluži umělejch představ, k tomu si brnkám nebo poslouchám písničky (zkusila jsem se naladit na žánr co jsem poslouchala ve 12, tudíž čekej pop rock, fuj to jsou strašný sračky, ale nostalgie je nostalgie), povídám si s medvěděm, spím nebo jen tak koukám na strop.
Gotta get, gotta get, gotta get home, hrajou mi v hlavě ty týpci co strašně podporujou lesby, zatímco já ležím ve tři ráno uprostřed panelové cesty vedoucí k nám domu, dusim se zvratky aniž bych si to uvědomovala a čumim na hvězdy.
Lidi se snažej hrát si na mučedníky. Jo Jiřko, ty taky. Ale přijde mi to ak vtipný. Takovym lidem přeju ať jaderná bomba spadne na jejich dům zatímco oni sami budou na nákupu. A pak si na mučedníky hrajte.
Já sama mezi takový asi patřim, nevim, nikdo mi to teda ještě neřekl. Ale je fakt, že já se spíše na svojí životní situací dívám s takovým děsivým smíchem a cigaretou v držce. Nezajímaj mě problémy jiných, protože to vlastně ani nejsou problémy, ale líbí se mi jak jsou z toho v prdeli. Já problémy nemám, tudíž jsou pro mě takovýto postřehy a následné výsměchy velmi pestrá zábava. Lidi se tak snaží mít problémy, jen aby se snažili bejt zajímaví, špinaví, na kraji společnosti, jak že je nikdo strašně nechápe a tak. Někdo by mohl namítnout, že jsem přesně taková, a pro takový lidi mám jednoznačnou odpověď: nezáviď.

Mějte se moc krásně děcka, muck
Vaše Kim/Gáb :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 17. srpna 2012 v 23:06 | Reagovat

Aspoň toho myšomedvěda máš, víš co. Ten tě bude nejspíš vždycky poslouchat, co jinýho mu taky zbývá.

2 Otrávenej skřet Otrávenej skřet | Web | 19. srpna 2012 v 15:36 | Reagovat

Ta škola. Umírám při představě, že bych měla vstávat tak brzy a být v těch budovách tak dlouho. Umírám, jakmile vidím tebe někde prdelně daleko. Ale to je všechno. Jen umírám bez naděje na smrt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama