Lost

5. října 2012 v 20:23 | Kim |  Stereotypní zápisy
Středu bych mohla nazvat zatím nejlepším dnem mýho života.
Bejt ve škole od sedmi, pět hodin kreslit, lejt do sebe energeťáky s příchutí coly (prodavačka mě už v kantýně poznává, jsem totiž jediná kdo si tu sračku kupuje), pak o kuřpauze nenápadně vypadnout ven na cigáro, zase rychle zpátky, odtrpět si ještě dvě hodiny, pak zalézt na pokoj a čekat. A čekat.
A čekat.
Pak se v domluvenej čas vypařit s intráckou svačinou v báglu, naskákat do auta a nechat řídit tlusťocha s angínou. Zakrejvat si oči rukama, protože vážně jel jak hovado. Oddechnout si, když můžete konečně vystoupit, a nechat své nohy kráčet k vodní nádrži někde uprostřed lesa. Dřepnout si na lavičku, kecat s angíňákem zatímco drahá polovička balí brko. Odpal. Už toho máme dost, snažíme se zbytek nabídnout kolemjdoucím, ale jedinej kdo naši laskavou nabídku přijme je partička jedenáctiletejch kluků.
Brnění rukou i nohou.
Uvelebení se, škodolibě se koukat na forevr elouna s angínou, poslouchat Distillers, nevnímat a.. cejtit se kurva, KURVA dobře. Pozorovat, jak se stromy ladí do nádherných podzimních barev. Cejtim ve vzduchu to ochlazení.. přichází podzim, jedna z nejkrásnějších věcí vůbec. A uprostřed toho všeho tu sedíme my tři, z toho dva zkouření a úplně někde pryč. Bylo to nepopsatelný, bylo to nádherný, bylo to trapný, protože takový věci jako zevlovat v náruči na lavičce mi přišlo vždycky směšný. Ale tohle byla prdel. Je mi ze sebe až zle.
Ani nevím jak, jsme v takový tý místnosti kam se choděj intráci koukat na bednu. Docela potmě. Docela zavřený oči a zpomalený dech.
Pořád, pořád si ten den přehrávám v hlavě. A nemůžu mu uvěřit. Já byla šťastná. Doopravdy... po... ani nevím kolika letech. Tohle nemůže bejt moje realita, tohle musí prožívat někdo docela úplně jinej. Ve škole zas nevnímám, položím si hlavu na lavici a spím. V hlavě mi tikají obrazce, přehrávám si události, docela dávné i nedávné, porovnávám je a soudím.
Samozvaní soudci soudí.
Co se týče vysazení antidepresiv, stále se mi to nedaří. Musím do sebe ten prášek kopnout, alespoň obden... ale to co mi udělal včera, to byla hrůza.
Vzala jsem si ho, klasika. Začala jsem zívat, to už mi bylo jasný že to se mnou začne cloumat. Zrudly mi oči a začaly slzet, padala mi hlava, ruce jsem necejtila... a byla totálně mimo. Vůbec jsem nevěděla čím to je. Muselo to se mnou vypadat fakt bledě, protože spolubydlící už se chtěla vydat za vychovatelkou pro pomoc. Rázně jsem odmítla a klopýtaje jsem se vydala do místnosti s televizí, kde jsem měla sjednaný sraz.
Tři čtvrtě hodiny uběhlo během pěti minut a už jsem byla zase na pokoji, úplně mimo, klepající se v posteli, strachy bez sebe. Začala jsem žvatlat příšerný nesmysly, až jsem nakonec z toho usnula.
Musím je vysadit, to je můj cíl. Protože vidím, jak mě to ruinuje. Ale když je vysadím, upadnu. Prostě upadnu a nejspíš i zahynu. Málokdo to pochopí, zvlášť ti, co to nikdy neměli. Absťáky po antidepresivech.. to je něco jako když vás s angínou ve dvě ráno hoděj do sněhu na mráz a zamknou dveře. Do sněhu černých myšlenek, pozitivno neexistuje.
Co bude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es. Es. | Web | 6. října 2012 v 11:49 | Reagovat

Ironie, jaký maj lidi rozdílný názory an nejlepší dny v životě. Ale stejně se mi tohle líbí víc než svatba nebo tak něco.

2 Otrávenej skřet Otrávenej skřet | Web | 6. října 2012 v 22:57 | Reagovat

Vysadíš je, vždyť se to podařilo i mě, tak proč ne tobě. Chce to jen mít vedle sebe lidi, kteří tě podpoří.
Mimochodem, je báječné být šťastná. Během posledních pár týdnů jsem ten pocit také zažila po strašně dlouhé době a vřele si užívám, mám-li ho zažít znovu. Hlavně si dovolit být šťastná a všechno najednou jde.

3 Satine Satine | Web | 9. října 2012 v 19:04 | Reagovat

S nejlepšími dny života je to stejně divný. Když zažijem něco suprovýho, tak se nám to zrovna v tu chvíli zdá jako nejlepší, ale po určité době už to tak vůbec nemusí být. Ale tak.. hlavní je si užívat, žejo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama