Zastavte svět

23. listopadu 2012 v 22:33 | Kim |  Chaos
Ve svitu pouliční lampy a luny. Ohrnutej rukáv. Něco se začíná dít. Nemohu naznačit co, ale jestli se to provalí, z psychárny se už v životě nedostanu/em.
Je mi to nějak jedno. Motivaci ztrácim čím dál víc, ale zato mě to přestává čím dál tím míň srát. Jenom se děsim budoucnosti. Neplánuju. Nechci. Mám přirozeně nepřirozenej strach. Bojím se, tak strašně se všeho bojím. Nemohu se hnout. Při tělesné výchově se mi chce až brečet, stojím tam jak opařená a nedokážu se vymanit z paralýzy. Skok do vejšky ke kterýmu mě přemlouvali asi čtvrt hodiny skončil totálním rozsekáním na parketách s obouchanejma nohama. Prostě se ze mě stal nějakej strašpytel nebo co. Už třeba jen představa že si sedám na kolo nebo jdu plavat a jímá mne hrůza. Musela jsem zešílet. K mým denním aktivitám patří přemejšlení a to je asi tak všechno. Odvykla jsem venkovnímu světu a chaosu v něm. Život mezi čtyřmi stěnami, těch několik let co jsem tam strávila, nejde se toho zbavit. Neumim ani nikomu zatelefonovat. Mluvím jen s lidmi které znám nebo jsme s nima nějak seznámena byla, ale s nikým jsem se neseznámila sama. Vždycky se jen otočim na podpatku a vznešeně kráčím pryč. Vznešenost je jen maska toho že jsem ze všeho úplně v prdeli. Všechno se mnou cloumá. Motivaci. Upni se na něco. Ian Curtis je mrtvej. Ian Curtis byl depresant. Nehledejme inspiraci v ničem geniálním. Všichni zemřeli.
Mračím se, ano mračím. Nedokážu si nic pospojovat... nedokážu si najít ten důvod, proč se bych mračit neměla. Jsou důvody, stovka, miliarda důvodů.
Potřebuju jen nějakou příručku, manuál jak žít. Hezky bych si početla, možná pár nudnejch odstavců přeskočila.
Ale co když právě ty jsou klíčem k tomu všemu? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Delorah Delorah | Web | 24. listopadu 2012 v 9:18 | Reagovat

Ty poslední dvě věty jsou geniální. Ale jinak mam taky docela strach.

2 Satine Satine | Web | 24. listopadu 2012 v 11:14 | Reagovat

Taková příručka by se dost hodila. Ale stejně - řídili bychom se podle ní vůbec?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama